MALATYA YEŞİLYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Sağlıkta Yarışıyor Yarışmasının Finali Düzenlendi

Okullar Sağlıkta Yarışıyor Yarışmasının Finali Düzenlendi

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İnönü Üniversitesi, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Malatya Eczacılar Odasının ortaklaşa düzenlediği “Okullar Sağlıkta Yarışıyor” yarışmasının finali 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Sağlık Meslek Lisesinde gerçekleştirildi. Sağlıklı beslenme, diş sağlığı, hijyen, madde bağımlılığı, akılcı ilaç kullanımı, trafik kuralları, ilk yardım ve spor gibi konularda farkındalık yaratmak ve sosyal etkinlikler düzenlemek amacıyla düzenlenen yarışmanın final programına Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Recep Bentli, Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İl genelinde 64 okulun katıldığı yarışmanın finalinde ise 4 okul yarıştı. İnönü Ortaokulu, Cevat Çobanlı Ortaokulu, Cahide Nebioğlu Ortaokulu ve Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu arasında geçen final müsabakasının 1.si Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu oldu.

 

17-05-201817-05-201817-05-2018

Mollakasım Mahallesi Malatya caddesi eski Atatürk ilköğretim okulu yeri Yeşilyurt / Malatya - (0 422) 481 32 79 - 81 - 82 - 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.