MALATYA YEŞİLYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilyurt Kaymakamı Ali Sakar Okul Aile Birliği Başkanları ile Toplantı Yaptı.

Yeşilyurt Kaymakamı Ali Sakar Okul Aile Birliği Başkanları ile Toplantı Yaptı.

28.02.2018 tarihinde Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Kaymakam Ali Sakar başkanlığında, ilçemizdeki liselerin Okul Aile Birliği başkanları ile bir toplantı düzenlendi.  Okul- Aile Birliği başkanları ile düzenlenen toplantıya;  Yeşilyurt Kaymakamı Ali Sakar, İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İlçe Jandarma Komutanı J. Ütğm. Uğur Çelik, İlçe Emniyet Müdürü V. Mehmet Ali Karataş, İlçe Millî Eğitim Müdürü Cemal Kalay, Şube Müdürleri ve Okul-Aile Birliği başkanları katıldı.

   Okul Aile Birliği başkanlarına tek tek söz verilerek sorun ve önerileri dinlendi. Yeşilyurt İlçe Kaymakamı Ali Sakar, mevcut sorunları çözmek ve sorunların çözümüne yönelik ortak fikirler paylaşmak amacıyla toplantının gerçekleştirildiğini belirtti. Başkanlar, madde bağımlılığı, çevre düzenlemesi, okul-öğrenci-veli ilişkisi, okul servisleri ve kantin denetimleri, okul güvenliği, fiziki mekan konularında mevcut durum ve taleplerini paylaştılar.

01-03-201801-03-201801-03-2018

Mollakasım Mahallesi Malatya caddesi eski Atatürk ilköğretim okulu yeri Yeşilyurt / Malatya - (0 422) 481 32 79 - 81 - 82 - 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.